měsíc před odletem

21. červenec 2009 | 10.32 |

Ahoj!!

Jmenuji se Anna Skalická a příští školní rok strávím v USA, NC, Charlotte. Do Ameriky nejedu s agenturou, ale účástním se Rotary youth exchange programu. Tento blog si zakládám proto, abych mohla psát články o svém životě v USA, v průběhu příštího roku. Blog je určen hlavně těm, kteří jsou zvědaví jak se mi v Americe daří, co všechno dělám atd... Přesto doufám, že tento blog pomůže i příštím výměným studentům v přípravě na svoj vlastní výměnu.

Odlétám 20.8.09 v 7:20 z letiště Ruzyně. Přesedám ve Frankfurtu a pak letím už rovnou do Charlotte. Vypadá to, že první dny budou docela krušné. Ve čtvrtek 20. totiž přiletím, v pátek budu víceméně odpočívat, o víkendu mám orientation meeting kdesi v horách a v pondělí už jdu do školy:X...Ale snad to zvládnu a vše proběhne v pohodě:) Mám jen trochu strach z letu přes oceán. Přeci jenom boeing je boeing a airbus je airbus..

Připravuju se, jak nejlépe to jde a jak mi čas dovolí. Pořád mám ještě měsíc, tak doufám že všechno zvládnu zařídit včas. Věci důležité jako vízum už mám a teď mi chybí jen odznáčky, vlaječky, dárky pro rodiny a tak.

Stále se snažím nepředstavovat si, jaké to bude, až se budu se všemi loučit. Přesto se moc těším a jsem zvědavá co na mě za velkou louží čeká...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře